Cisco Systems

Показване:
Подреждане по:
1 Line IP Phone С поръчка

1 Line IP Phone

1 Line IP Phone Display:Не Lines:1 Standard:SIP Wireless:Не Color Display:Не Touch Screen:Не Speakerphone:Не Switch:Не PoE:Не ..

109,31 лв.

1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM С поръчка

1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM

1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM Партиден номер:GLC-LH-SMD= Уебстраница:http://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/interfaces-modules/gigabit-ethernet-gbic-sfp-modules..

1106,96 лв.

10GBASE-SR SFP Module С поръчка

10GBASE-SR SFP Module

10GBASE-SR SFP Module Партиден номер:SFP-10G-SR Номер на модела:10GBASE-SR SFP Module Уебстраница:http://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/interfaces-modules/transceiver-modules/data_sheet_c78..

1132,84 лв.

16-channel high-density voice and video DSP module С поръчка

16-channel high-density voice and video DSP module

16-channel high-density voice and video DSP module Партиден номер:PVDM3-16 Номер на модела:Модул 16-channel high-density voice and video DSP module ..

1289,29 лв.

24-Port 10/100 Smart Switch, PoE, 180W С поръчка

24-Port 10/100 Smart Switch, PoE, 180W

24-Port 10/100 Smart Switch, PoE, 180W Партиден номер:SF200-24FP-EU Уебстраница:http://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/switches/small-business-100-series-unmanaged-switches/data_sheet_c78-63..

933,89 лв.

26-port Smart Gigabit Switch

26-port Smart Gigabit Switch Партиден номер:SG250-26-K9-EU Номер на модела:SG250 Уебстраница:https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/switches/250-series-smart-switches/datasheet-c78-737061.h..

518,07 лв.

3 Line IP Phone with Display and PC Port С поръчка

3 Line IP Phone with Display and PC Port

3 Line IP Phone with Display and PC Port Партиден номер:SPA303-R2 Номер на модела:SPA303-R2 Уебстраница:http://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/collaboration-endpoints/small-business-spa300-s..

159,56 лв.

802.11ac CAP w/CleanAir; 3x4:3SS;  Ext Ant; I Domain С поръчка

802.11ac CAP w/CleanAir; 3x4:3SS; Ext Ant; I Domain

802.11ac CAP w/CleanAir; 3x4:3SS; Ext Ant; I Domain Standard 802.11:ac Партиден номер:AIR-CAP2702E-I-K9 Уебстраница:http://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/wireless/aironet-2700-series-acces..

1664,22 лв.

802.11ac CAP w/CleanAir; 3x4:3SS;  Int Ant; I Reg Domain С поръчка

802.11ac CAP w/CleanAir; 3x4:3SS; Int Ant; I Reg Domain

802.11ac CAP w/CleanAir; 3x4:3SS; Int Ant; I Reg Domain Standard 802.11:ac Партиден номер:AIR-CAP2702I-I-K9 Уебстраница:http://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/wireless/aironet-2700-series-a..

1541,98 лв.

802.11ac CAP w/CleanAir; 3x4:3SS; Int Ant; E Reg Domain С поръчка

802.11ac CAP w/CleanAir; 3x4:3SS; Int Ant; E Reg Domain

802.11ac CAP w/CleanAir; 3x4:3SS; Int Ant; E Reg Domain Working mode:Controller Only Wireless frequency:both Wireless Speed:450 Mbps Standard 802.11:ac Партиден номер:AIR-CAP2602I-E-K9 Уебстраница:htt..

1541,98 лв.