Мрежови аксесоари

Мрежови аксесоари

 

Показване:
Подреждане по:
1 Line IP Phone С поръчка

1 Line IP Phone

1 Line IP Phone Display:Не Lines:1 Standard:SIP Wireless:Не Color Display:Не Touch Screen:Не Speakerphone:Не Switch:Не PoE:Не ..

141,69 лв.

10" blank panel, height 1U С поръчка

10" blank panel, height 1U

10" blank panel, height 1U Партиден номер:DP-ZA-S1U Номер на модела:10" blank panel, height 1U Acc Type:Panel ..

14,24 лв.

10" mounting 3-way socket panel - type Schucko, no switch С поръчка

10" mounting 3-way socket panel - type Schucko, no switch

10" mounting 3-way socket panel - type Schucko, no switch Партиден номер:DP-RP-03-SCHU Номер на модела:10" mounting 3-way socket panel - type Schucko, no switch Уебстраница:http://www.conteg.com/files..

86,45 лв.

10" mounting 3-way socket panel - type UTE, no switch С поръчка

10" mounting 3-way socket panel - type UTE, no switch

10" mounting 3-way socket panel - type UTE, no switch Партиден номер:DP-RP-03-UTE Номер на модела:10" mounting 3-way socket panel - type UTE, no switch Уебстраница:http://www.conteg.com/files/1/soubor..

86,45 лв.

10" panel 1U vented С поръчка

10" panel 1U vented

10" panel 1U vented Партиден номер:DP-S01-VENT Номер на модела:10" panel 1U vented Acc Type:Panel ..

22,10 лв.

10" patch panel for LSA-PLUS modules, height 2 1/2 U, 8 positions, zinc plating С поръчка

10" patch panel for LSA-PLUS modules, height 2 1/2 U, 8 positions, zinc plating

10" patch panel for LSA-PLUS modules, height 2 1/2 U, 8 positions, zinc plating Партиден номер:DP-DSZ-S Номер на модела:10" patch panel for LSA-PLUS modules, height 2 1/2 U, 8 positions, zinc plating ..

44,81 лв.

10" Patchpanel for 12 modules - 3 Panduit plates CFFPL4BL С поръчка

10" Patchpanel for 12 modules - 3 Panduit plates CFFPL4BL

10" Patchpanel for 12 modules - 3 Panduit plates CFFPL4BL Партиден номер:DP-MP-S1U Номер на модела:10" Patchpanel for 12 modules - 3 Panduit plates CFFPL4BL Уебстраница:http://www.conteg.com/soho-acce..

18,26 лв.

10" shelf, depth 200mm, fixed, height 1U С поръчка

10" shelf, depth 200mm, fixed, height 1U

10" shelf, depth 200mm, fixed, height 1U Партиден номер:DP-PT-S200 Номер на модела:10" shelf, depth 200mm, fixed, height 1U Acc Type:Shelves ..

24,77 лв.

10" wire management panel, 1U - front only with plastic hooks С поръчка

10" wire management panel, 1U - front only with plastic hooks

10" wire management panel, 1U - front only with plastic hooks Партиден номер:DP-VP-PS01 Номер на модела:10" wire management panel, 1U - front only with plastic hooks Уебстраница:http://www.conteg.com/..

27,71 лв.

1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM С поръчка

1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM

1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM Партиден номер:GLC-LH-SMD= Уебстраница:http://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/interfaces-modules/gigabit-ethernet-gbic-sfp-modules..

1106,96 лв.